Powiększanie i modelowanie ust

Powiększanie ust warto rozważyć w przypadku mało wyrazistego konturu warg, niewystarczającej objętości, asymetrii czy opadających kącików ust. Nieznaczne powiększenie ust pozytywnie wpływa na ich wygląd, ponieważ kwas hialuronowy odmładza tkanki i zapewnia elastyczność powierzchni warg. Wystarczy spojrzeć na efekty przed i po powiększaniu ust, aby wyciągnąć wnioski i zaufać profesjonalistom z Best Clinic, którzy posiadają niezbędne doświadczenie i wykształcenie do wykonywania zabiegów powiększania i modelowania na najwyższym poziomie.

Zabiegi powiększania ust kwasem hialuronowym

Marzysz o powiększeniu ust, które nada im pożądanego wyglądu? Zabiegi powiększania ust kwasem hialuronowym to nowoczesny i bezpieczny sposób na uzyskanie pożądanej objętości i kształtu ust.

Kwas hialuronowy to naturalny składnik, który ma zdolność magazynowania wilgoci i stymulowania regeneracji skóry. Podczas zabiegu kompozycja ta jest stopniowo wprowadzana do skóry, nadając ustom pożądaną objętość i kontur. Twoje usta będą wyglądać soczyście, naturalnie i zmysłowo, a Ty będziesz cieszyć się ich wyglądem i poczujesz się pewnie i atrakcyjnie.

Główne zalety tej procedury obejmują:

  • minimalny czas rekonwalescencji;
  • szybkie i długotrwałe rezultaty;
  • wygładzenie zmarszczek mimicznych wokół ust;
  • ulepszenie tekstury skóry.
powiększanie ust przed i po
przed-i-po

Wypełnianie ust

Natychmiast po iniekcji można zauważyć, że usta są nawilżone kwasem hialuronowym. Pomaga to przywrócić ustom atrakcyjny naturalny kolor i jędrność. Dodatkowo znikają drobne linie i zmarszczki po przeciwnej stronie ust, dzięki czemu zachowują one młodzieńczy wygląd.

Specjaliści z naszej kliniki w Gdańsku wybierają wysokiej jakości wypełniacze do ust, abyś mogła cieszyć się efektami jak najdłużej. Pracujemy na certyfikowanych produktach, ponieważ zależy nam na naszych klientach.

Modelowanie kształtu ust

Koszt zabiegu powiększania ust ustalany jest indywidualnie po konsultacji, ponieważ lekarz medycyny estetycznej musi poznać charakterystykę pacjenta i wybrać dla niego najlepszy certyfikowany produkt. Przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa, dlatego możesz mieć pewność, że wszystkie etapy zostaną przeprowadzone zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami sterylności. Cena wypełnienia ust kwasem hialuronowym w Best Clinic zależy od preparatu i objętości. Modelowanie kształtu ust pomoże skorygować drobne defekty lub asymetrię warg, dzięki czemu będziesz jeszcze bardziej cieszyć się swoim odbiciem w lustrze.

Botox

Toksyna botulinowa typu A jest obecnie stosowana nie tylko do redukcji zmarszczek, ale może również stworzyć piękny efekt powiększenia ust za pomocą 1 ml. Neurotoksyna blokuje przekazywanie impulsu nerwowego do włókna mięśniowego, co nie tylko pomaga zredukować zmarszczki mimiczne, ale także zwiększa ich objętość. Ważne jest, aby zrozumieć, że metoda ta w rzeczywistości nie zwiększa objętości ust poprzez dodanie płynów lub innych materiałów. Zamiast tego toksyna botulinowa rozluźnia mięśnie, co prowadzi do zwiększenia efektu wizualnego, dzięki czemu usta wydają się bardziej soczyste i uwodzicielskie.

Lifting

Produkty do powiększania ust są wstrzykiwane za pomocą cienkiej igły w określone obszary ust w celu uzyskania pożądanego kształtu i objętości. Te żelowe wypełniacze zazwyczaj zawierają kwas hialuronowy, który pomaga przywrócić nawilżenie tkanek. Lifting górnej wargi to zabieg chirurgiczny mający na celu usunięcie nadmiaru skóry pod nosem przy jednoczesnym uniesieniu warg do góry. Procedura ta jest stosowana w celu zmiany estetycznego wyglądu ust i przywrócenia harmonii środkowej części twarzy. W wyniku liftingu usta są zwykle nieznacznie powiększone, ale zachowują swoją naturalną objętość.

Biorewitalizacja

Biorewitalizacja to zabieg mający na celu poprawę kondycji i odmłodzenie ust. Zalecany jest w przypadku oznak starzenia, suchości, łuszczenia się i innych problemów ze skórą ust. Podczas biorewitalizacji wykorzystywany jest kwas hialuronowy, który uzupełnia niedobory tej substancji w skórze po 25 roku życia. Kwas hialuronowy ma zdolność zatrzymywania dużej ilości wody, dzięki czemu pomaga nawilżyć skórę i zwiększyć objętość ust. Pomaga również zwiększyć syntezę kolagenu i elastyny, co poprawia elastyczność skóry. Ponadto sam zabieg biorewitalizacji iniekcyjnej stymuluje aktywną regenerację tkanek, dzięki czemu usta wyglądają szczególnie pięknie po zastosowaniu kwasu hialuronowego.

Przeciwwskazania

Pozytywny efekt po zabiegu powiększania ust mogą zaobserwować jedynie klienci, u których nie występują żadne przeciwwskazania. Należą do nich:

  • ciąża i laktacja;
  • reakcja alergiczna na składniki preparatów;
  • aktywne procesy zapalne w obszarze zabiegu;
  • obecność chorób onkologicznych.

Jeśli od dawna marzysz o pulchnych ustach, które zrównoważą Twoje rysy twarzy, umów się na konsultację w naszej klinice. Doświadczeni specjaliści z Best Clinic zamienią Twoje życzenia w rzeczywistość i zachowają najbardziej naturalny efekt.