Nasi lekarze

Michał Bartos

Lekarz | Medycyna estetyczna | Ginekologia estetyczna

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii, absolwentem kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych dla lekarzy z Medycyny Estetycznej Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, które ukończyłem z wynikiem bardzo dobrym. Pracuję na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym Szpitala na Zaspie w Gdańsku. Zajmuję się medycyną estetyczną oraz ginekologią estetyczną i funkcjonalną. Nieustannie doskonale swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i kongresach z zakresu ginekologii oraz medycyny estetycznej. Zdobytą wiedzę stosuję w codziennej pracy z wykorzystaniem nici liftingujących, kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, stymulatorów, fibryny. Wykonuję zabiegi lipotransferu i labioplastyki. Najwięcej satysfakcji sprawia mi możliwość podkreślenia naturalnego piękna i indywidualnych cech każdej twarzy oraz przywracania pacjentkom komfortu codziennego funkcjonowania.

ginekolog Michał Bartos

Oktawia Bartos

Lekarz dentysta | Medycyna estetyczna

Jestem absolwentką kierunku lekarskiego-dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych dla lekarzy z Medycyny Estetycznej Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Zajmuję się przywracaniem pięknego uśmiechu na twarzach moich pacjentów. Moją pasją jest medycyna estetyczna i regeneracyjna. Stale doskonalę swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i kongresach z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej. Zdobytą wiedzę stosuję w praktyce wykonując zabiegi modelowania ust oraz twarzy kwasem hialuronowym, korekcji zmarszczek i nadmiernej mimiki toksyną botulinową oraz poprawy jakości skóry przy pomocy stymulatorów tkankowych, osocza i fibryny bogatopłytkowej. Wykonuję zabiegi z zastosowaniem radiofrekwencji mikroigłowej oraz lasera CO2. Moim celem jest uzyskanie naturalnego efektu oraz poprawa samopoczucia pacjentów.

dentysta Oktawia Bartos

Katarzyna Lammek

Lekarz | Medycyna estetyczna

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarskim. Ukończyłam kurs z zakresu medycyny anti-aging w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. Jestem certyfikowanym lekarzem Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości. Obecnie w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej. Moim celem jest podkreślenie lub wydobycie naturalnego piękna, które jest w każdym z nas. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach z zakresu medycyny estetycznej. Codziennie zagłębiam się w zagadnienia związane z szeroko pojętym zdrowiem, dietetyką, estetyką, mindfullness oraz długowiecznością. Wykonuję zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, mezoterapii igłowej, stymulatorów oraz osocza bogatopłytkowego.

lekarz estetyczny Katarzyna Lammek

Joanna Bulicz

Lekarz | Medycyna estetyczna

Jestem absolwentką wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Członkinią Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging (PTMEiAA). Wykonuję zabiegi medycyny estetycznej oraz zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób skóry głowy i włosów. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych certyfikowanych szkoleniach, kursach doszkalających oraz konferencjach naukowych w zakresie medycyny estetycznej i trychologii. Medycyna estetyczna jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. W swojej praktyce przywiązuję szczególną uwagę do naturalnych efektów oraz bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów. Jestem zwolenniczką zabiegów regeneracyjnych, spowalniających procesy starzenia i stymulujących skórę do wytężonej pracy skutkującej poprawą jej jakości. Wykonuję zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, biostymulatorów tkankowych, osocza i fibryny bogatopłytkowej, a także przeprowadzam konsultacje trychologiczne. Indywidualne podejście oraz nawiązanie relacji z pacjentem jest kluczem do sukcesu, a każdy zabieg jest szyty na miarę jego potrzeb.

lekarz estetyczny Joanna Bulicz

Natalia Szymaniec-Szymańska

Położna | Specjalistka pielęgniarstwa

Jestem położną i specjalistką pielęgniarstwa. Wykonuję zabiegi kosmetologiczne stosowane w pielęgnacji skóry, w szczególności zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i fibryny, zabiegi mezoterapii oraz zabiegi pielęgnacyjne z zastosowaniem peelingów chemicznych. Jestem entuzjastką technik łączonych z zastosowaniem aparatury medycznej takiej jak radiofrekwencja mikroigłowa z elektroporacją czy Dermapen 4.0. Specjalizuję się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych spowalniających procesy starzenia i poprawiających wygląd twarzy i ciała. Moim celem jest promowanie zdrowego stylu życia oraz dbałości o kondycję ciała i dobrego samopoczucia.

specjalistka pielęgniarstwa Natalia Szymaniec-Szymańska

Karolina Linowska

Kosmetolog

Ukończyłam studia licencjackie w dziedzinie Kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz studia magisterskie w tej samej dziedzinie, o specjalizacji anti-aging na Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Posiadam kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zabiegach anti-aging oraz hi-tech. W swojej pracy, poza sumiennym i profesjonalnym podejściem technicznym do wykonywanych zabiegów, zależy mi na budowaniu pozytywnych i długofalowych relacji z pacjentami. Ogromną satysfakcję sprawia mi rozwiązywanie problemów skórnych. Kosmetologia jest moją prawdziwą pasją, którą chcę zgłębiać i rozwijać się w tym kierunku.

kosmetolog Karolina Linowska

Alicja Pilchowska-Lemańczyk

Lekarz specjalista okulistyki | Medycyna estetyczna

Pani doktor jest doświadczoną specjalistką okulistyki. Na co dzień praktykuje w specjalistycznym szpitalu w Chojnicach, gdzie codziennie wykonuje skomplikowane zabiegi, między innymi laserowe i operacyjne zabiegi leczenia jaskry czy zaćmy. Jej największą pasją są zabiegi plastyki powiek, które wykonuje od kilkudziesięciu lat. Pani Doktor kładzie szczególny nacisk na indywidualne potrzeby pacjentów, czego efektem są setki doskonale przeprowadzonych zabiegów i zadowolonych pacjentów.

okulista Alicja Pilchowska Lemanczyk

Katarzyna Szymańska

Lekarz specjalista dermatologii

Pani Doktor jest doświadczoną specjalistką dermatologii i wenerologii. Od wielu lat związana jest z Oddziałem Dermatologii szpitala św. Wojciecha, gdzie diagnozuje i leczy najbardziej skomplikowane przypadki dermatologiczne. Posiada ogromne doświadczenie w diagnozowaniu nowotworów skóry przy pomocy wideodermatoskopii. W codziennej pracy wykonuje zabiegi dermatochirurgiczne zarówno metodą chirurgiczną jak i laserową. Pani doktor zajmuje się również leczeniem biologicznym pacjentów z łuszczycą, łuszczycowym zapaleniem stawów, atopowym zapaleniem skóry i pokrzywką. Ponadto pani doktor jest badaczem w wielu badaniach klinicznych nad najnowocześniejszymi lekami dermatologicznymi. Podczas konsultacji uważnie słucha pacjenta, dzięki czemu jest w stanie postawić trafną diagnozę i zaproponować najwłaściwsze leczenie.

dermatolog i wenerolog katarzyna szymańska​​

Małgorzata Gołuńska

Lekarz dermatolog

Pani doktor udziela konsultacji z zakresu dermatologii i wenerologii. Na co dzień związana z Oddziałem Dermatologii Szpitala św. Wojciecha. W codziennej pracy zajmuje się leczeniem biologicznym pacjentów z łuszczycą, łuszczycowym zapaleniem stawów, atopowym zapaleniem skóry i pokrzywką. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu nowotworów skóry przy pomocy wideodermatoskopii. Wykonuje zabiegi laserowe i kriochirurgiczne. Przez wiele lat była badaczem klinicznym nad nowoczesnymi lekami dermatologicznymi. Swoją wiedzę i umiejętności podnosi uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Pani doktor jest niezwykle empatyczną i ciepłą osobą. Podczas konsultacji u Pani Doktor potrzeby pacjenta zawsze są stawiane na pierwszym miejscu.

Karolina Mączka

Kosmetolog

Julia Gawarecka

Kosmetolog

Jestem absolwentką studiów licencjackich Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy na kierunku kosmetologia. Pracując w trójmiejskich gabinetach, zdobyłam kilkuletnie doświadczenie w branży, co pozwala mi zadbać o wysoki komfort pacjentów kliniki. Odbyłam liczne szkolenia, dzięki którym nauczyłam się pracować na najnowocześniejszych urządzeniach stosowanych w kosmetologii. Skupiam się na prowadzeniu terapii zabiegowych na twarz. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu mezoterapii igłowej, mikroigłowej, stymulatorów tkankowych oraz terapii skór trądzikowych problematycznych. W pracy mogę pochwalić się dokładnością i zaangażowaniem.

Prywatnie jestem miłośniczką mody oraz podróży, a także bardzo cenię sobie ład i porządek.

kosmetolog Julia Gawarecka

Justyna Sydor

Kosmetolog

Medycznej w Białymstoku. Po studiach pracowała również jako nauczyciel kosmetologii i wizażu. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe. Zwolenniczka naturalnego wyglądu, żyjąca w myśl reguły, że „zdrowa skóra to szczęśliwa skóra”. Dzięki zdobytej wiedzy i wieloletniej praktyce jest w stanie dopasować najodpowiedniejsze zabiegi. W terapiach przeciwstarzeniowych, często łączonych, kieruje się zasadą by maksymalnie pobudzić w skórze naturalny potencjał do odnowy komórek. Pacjent może liczyć na zabieg „szyty na miarę”, a także konkretne wskazówki, które pomogą w uzyskaniu i zachowaniu pożądanego efektu. Przeprowadza zabiegi z użyciem aparatury medycznej oraz specjalistycznych preparatów kosmetycznych. Wszelkie terapie wykonuje z wielką pasją i zaangażowaniem. Profesjonalne podejście, wiedza i olbrzymia wrażliwość na dobro pacjenta gwarantuje usługę na najwyższym poziomie.

kosmetolog​ Justyna Sydor

Monika Jeżewska

Lekarz dermatolog | Medycyna estetyczna

Ukończyła studia na wydziale lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest również absolwentką podyplomowych studiów z zakresu medycyny estetycznej, które ukończyła z wyróżnieniem. Na co dzień pracuje w Oddziale Dermatologii i Wenerologii Szpitala Copernicus w Gdańsku, gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem ciężkich dermatoz wymagających hospitalizacji. W ramach pracy w przyszpitalnej poradni zajmuje się leczeniem biologicznym pacjentów z łuszczycą, atopowym zapaleniem skóry, pokrzywką. W Best Clinic udziela konsultacji dermatologicznych oraz wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

dermatolog Monika Jeżewska

Radosław Kozaryn

Lekarz specjalista położnictwa i ginekologii | Medycyna estetyczna

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiadam 10-letnie doświadczenie kliniczne zdobyte w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym i Szpitalu Copernicus na Gdańskiej Zaspie. Prowadzę konsultacje z zakresu ginekologii, ginekologii estetycznej oraz prowadzenia ciąży. Wykonuję pełen zakres operacji ginekologicznych, z szczególnym naciskiem na operacje małoinwazyjne (cięcia cesarskie, operacje laparoskopowe i histeroskopie). Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Wykonuję zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, lasera CO2 i kwasu hialuronowego. Posiadam bogate doświadczenie w zakresie wykonywania operacji estetycznych w ginekologii, także z użyciem lasera Mona Lisa Touch oraz labioplastyk. Jestem certyfikowanym kolposkopistą (patologie szyjki macicy – nieprawidłowe wyniku cytologii).

specjalista położnictwa i ginekologii Radoslaw Kozaryn